Forum parafii św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą


  • Index
  •  » Oaza
  •  » Przemyślenia po czuwaniu...

#1 2006-12-09 21:51:34

andrzej

Superdobrzyniak

3799323
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 59
Punktów :   

Przemyślenia po czuwaniu...

Proponuję, żeby podzielić się swoimi refleksjami, przemyśleniami na temat czuwania, które było w piatek (8.12.2006). Jakieś sugestie co do następnych takich czuwań?

Mi się bardzo podobało, uważam, że berdzo dobre są takie czuwania, spotkania z Jezusem w Najświętszym Sakramencie, wzmacniają mnie, pomagają przeżyć kolejne dni... Długość czuwania była ok, ponad 2 godz, może długo ktoś powie, siedzieć w kościele przez 2 ponad dwie godz... ale to jest wlaśnie super, można spokojnie porozmawiać z Bogiem... w życiu codziennym nie mamy czasu, jest wiele rzeczy ważniejszych dla nas, a na czuwaniu można na prawdę wykorzystać ten czas owocnie... Tematem była wlaśnie nauka modlitwy, nauka czuwania, więc uczmy się tego... Pamiętajmy, czas spędzony na modlitwie nigdy nie będzie czasem straconym... "CZUWAJCIE I MÓDLCIE SIĘ"

To tak trochę moich refleksji na ten temat. Proszę innych o podzielenie się swoimi przemysleniami...

I taka techniczna uwaga: nie komentujmy ani nie oceniajmy wypowiedzi innych... uczymy się dopiero przecież dawania świadectwa, więc stosujmy się do tej zasady, którą oazowicze mam nadzieję dobrze znają ze spotkań.

Offline

 

#2 2006-12-09 22:14:08

decyk

Superdobrzyniak

1154844
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 69
Punktów :   

Re: Przemyślenia po czuwaniu...

temat świetny...

czuwanie napewno przeżyłem, jednak napewno było ono inne z racji, że grałem na gitarze...jednak na jakiś sposób obecnosć Jezusa też mi się udzieliła i to jest piękne i oby więcej takich czuwań...proponuje co miesiąc taką adorację...

Offline

 

#3 2008-09-24 14:51:03

izazuch

Nowy Dobrzyniak

Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przemyślenia po czuwaniu...

Proponuję, żeby podzielić się swoimi refleksjami, przemyśleniami na temat czuwania, które było w piatek 5.08.2008 Jakieś sugestie co do następnych takich czuwań?

Mi się bardzo podobało, uważam, że berdzo dobre są takie czuwania, spotkania z Jezusem w Najświętszym Sakramencie, wzmacniają mnie, pomagają przeżyć kolejne dni... Długość czuwania była ok, ponad 2 godz, może długo ktoś powie, siedzieć w kościele przez 2 ponad dwie godz... ale to jest wlaśnie super, można spokojnie porozmawiać z Bogiem... w życiu codziennym nie mamy czasu, jest wiele rzeczy ważniejszych dla nas, a na czuwaniu można na prawdę wykorzystać ten czas owocnie... Tematem była wlaśnie nauka modlitwy, nauka czuwania, więc uczmy się tego... Pamiętajmy, czas spędzony na modlitwie nigdy nie będzie czasem straconym... "CZUWAJCIE I MÓDLCIE SIĘ"

To tak trochę moich refleksji na ten temat. Proszę innych o podzielenie się swoimi przemysleniami...

I taka techniczna uwaga: nie komentujmy ani nie oceniajmy wypowiedzi innych... uczymy się dopiero przecież dawania świadectwa, więc stosujmy się do tej zasady, którą oazowicze mam nadzieję dobrze znają ze spotkań.

[img][/img]

Spoiler:

[imgr][/imgr]

Offline

 
  • Index
  •  » Oaza
  •  » Przemyślenia po czuwaniu...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora